Družbou jsme oslavili významná výročí

Družbou jsme oslavili významná výročí

Letošní jubilejní družební setkání proběhlo ve slavnostním duchu

Máme tolik společného a Cestou Cyrila a Metoděje – to byly podtituly dvoudenního setkání žáků a pedagogů ZŠ Zborovice a ZŠ Š. Moysesa Tesárske Mlyňany ze Slovenska. Ve dnech 23. a 24. května 2013 žáci společně prožili zajímavou výuku, připomněli jsme si několik letošních výročí, zúčastnili se družební akademie s bohatým kulturním programem a putovali na Velehrad…

Pozvání na společné setkání se slavnostním obědem a posezením přijali i významní hosté, mezi kterými byli mimo jiných i bývalí ředitelé a učitelé naší školy. Kromě zástupců ZŠ se družebních oslav zúčastnili zastupitelé Obce Zborovice a zaměstnanci MŠ Zborovice, jejichž slovenští kolegové taktéž dorazili s družební výpravou.

Děkujeme všem, kteří připravovali jakoukoli část tohoto náročného projektu a zúčastnili se příjemného setkání s našimi přáteli. Těšíme se na další „stretnutie“ v roce 2014 na Slovensku!

ALMANACH K VÝROČÍ