Zátopkovy štafety 2020

ZÁTOPKOVY ŠTAFETY 2020

Dne 18. 9. 2020 proběhla na naší škole jedna z mnoha „preventivních proticovidových“ akcí, a to akce s názvem Zátopkovy štafety. Jedná se o štafetový běh na 10 km v případě žáků II. stupně a 5 km běželi žáci I. stupně.

Letošní ročník se vydařil nejen počasím, ale i rekordními výsledky v obou kategoriích. Závodníci na trati 400 m (starší) a 200 m (mladší) podávali heroické výkony na hranici sebezničení. V mladší kategorii byl překonán letitý rekord o neuvěřitelných 13 sekund, no a v kategorii starších.

V kategorii starších bylo zaznamenáno těžce uvěřitelné zlepšení rekordu o 2 minuty a 24 sekund.

Rozzářené tváře závodníků, spokojení pořadatelé a bouřlivě povzbuzující diváci  –  to všechno vytvořilo skvělou atmosféru letošního ročníku Zátopkových štafet.

Mgr. Zdeněk Ferenz

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE