Zátopkovy štafety

Turistický výšlap IV. třídy

Sobotní ráno bylo mlhavé, ale nás to neodradilo. Sešlo se nás deset dětí a čtyři maminky. Autobus nás odvezl do Malenovic. Před námi byla prohlídka tamějšího hradu. Bylo v něm vystaveno plno zbroje, krásný nábytek, trofeje zvířat a minerály z celého světa. Také jsme viděli tzv. malovaný pokoj s dvanáctiramenným lustrem. Kastelánka nás zavedla až na věž, odkud byl nádherný výhled do okolí. Po prohlídce hradu jsme se posilnili a pak jsme vyrazili po Stezce zdraví, směr Zlín. Cestou jsme potkávali i jiné turisty všeho věku. Na Tlusté hoře byla krátká zastávka. U rozcestníku jsme se dověděli o historii tohoto kraje. Pak na nás ještě čekalo sportoviště v přírodě. Věřte, i potom, co jsme už měli nějaký kilometr v nohách, tam nás nic nebolelo. Užili jsme si to.

Cesta vlakem zpět, uběhla jako nic a v Kroměříži na nás už čekali rodiče. Věřím, že se příště sejdeme na další zajímavé akci.

V. Linhartová

 

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE