Ukliďme obec Zborovice 

Ukliďme obec Zborovice 

V pátek 29. 4. 2022 se žáci naší školy zúčastnili při příležitosti Dne Země akce Ukliďme Česko. Zaměřili se na obec Zborovice. Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Uklízelo se na školní zahradě, před školou, ulice Sokolská, hřiště, park, potok a ulice Lesní. Celé akce účastnilo 102 žáků a nasbírali celkem 160,5 kg odpadu. Likvidace odpadu se ujala obec Zborovice, jež přistavila před školu vlečku traktoru a darovala škole pytle a rukavice. Za tuto pomoc jim patří velký dík.

Celá akce se vydařila. Doufáme, že si všichni vezmou k srdci radu, že odpad nepatří do přírody, ale na určená místa.

Mgr. Kamila Obdržálková

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE