Sobotní brigáda na naší zahradě

Sobotní brigáda na naší zahradě

V sobotu 29. března se uskutečnila další část brigády na školní zahradě – pokračování projektových prací.

Možná ranní sobotní vstávání odradilo další účastníky brigády, možná tak trošku podmračené počasí….

Sešli jsme se v minimálním počtu – rodiče zastupoval jeden jediný člověk – pan Cheryn. Na výzvu zareagovaly některé děti (vlastně ty, které se účastní od jisté chvíle téměř pravidelně) – E. Cherynová, A. Dostálová, V. Bolfová, K. Brázdilová, P. Dostál, E. Bolfová a L. Dostálová.

Ale i přes velmi malý počet jsme práce o kousek poposunuli! Je připraven pokusný záhonek – teď už je jen na jednotlivých třídách, aby si splnily svůj úkol a vysely, co je třeba. V dílnách vznikaly tabule k jednotlivým stanovištím. Opravili jsme po zimě trošku poničený kompostér a něco málo poklidili po zahradě.

Třeba se na další brigádě v sobotu 12. dubna (od 8 hodin) setkáme s větším zájmem ze strany rodičů. Každého, kdo má zájem pomoci, uvítáme!

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE