První den ve škole

První den ve škole 

Prázdniny opět velmi rychle utekly a krásné slunečné dva měsíce jsou za námi. Ve čtvrtek 1. září se všichni žáci se svými učiteli sešli ve škole. Hned ráno byly chodby plné povídání a smíchu. Začal nový školní rok a s ním začátek školních povinností. Někteří přišli s obavami, co je čeká, jiní se těšili na kamarády a nové zážitky.

Před školou netrpělivě čekali noví žáčci se svými rodiči. Slavnostní uvedení prvňáčků do školy za účasti všech žáků a učitelů, opět po dvouleté pauze zaviněné pandemií, zahájila paní ředitelka Jáchimová milými slovy. Pozvaní hosté, starostové obcí p. Hanák a p. Varaďa, zástupce Klapky p. Klenovská a Školské rady p. Šubčíková, popřáli malým školákům úspěšný a radostný školní rok. Tuto chvíli zpříjemnil písničkami školní sbor za doprovodu pana učitele Gregora. Nejtěžší okamžik pro prvňáčky nastal, když si šli za doprovodu jednoho z deváťáků pro šerpu za paní učitelkou. Určitě je potěšil dárek, který jim věnovala obec Zborovice.

Prvňáčci mají svůj velký den úspěšně za sebou. Přejeme jim, aby se jim ve škole dařilo a zažívali pěkné chvíle se svými spolužáky a paní učitelkou. A všem ostatním žákům přejeme úspěšný a pohodový nastávající školní rok.

Mgr. Iva Badanková

 

AKCE, PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE