Poznej a chraň

Poznej a chraň

Žáci naší školy se zúčastnili 22. ročníku přírodopisné soutěže družstev „Poznej a chraň“, kterou organizuje ekologická organizace Čtyřlístek, Soutěž se konala ve středu 6. dubna (žáci 4.-5. ročníku) a v pátek 8. dubna (žáci 6.- 7. ročníku) ve středisku volného času TyMy v Holešově.

Letošní téma znělo „Včera jsem v lese byl – lesy ve Zlínském kraji“. Jednalo se o oblastní kolo, odkud si tým starších žáků – Vojtěch Ryšánek, Jiří Obdržálek a Jakub Holík – odnesl krásné 2. místo a postoupil do kola krajského. Dále jsme získali čestné uznání za vypracování originálního plakátu, který byl součástí dobrovolného úkolu.

Krajské kolo se uskutečnilo ve čtvrtek 21. 4. 2022 v krásných prostorách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně. Soutěž se skládala z testu a poznávačky vztahující se k lesům ve Zlínském kraji. Tým obsadil krásné 7. místo v kraji a tím si zaslouží velkou gratulaci.

Mgr. Kamila Obdržálková

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE