OK Kolo

OK KOLO

Tak jako každý rok se v říjnu na naší škole uskutečnila dopravní soutěž mladých cyklistů OK kolo. Soutěžilo se v různých kategoriích a disciplínách.

Naši nejmenší (žáci I., II. a III. třídy) si zařádili na hřišti při jízdě zručnosti, dozvěděli se o správném vybavení kola a odpočinuli si při omalovánkách s dopravní tématikou. No a ti starší – tedy žáci od IV. do VIII. třídy prokazovali své znalosti ze zdravovědy, z pravidel silničního provozu a samozřejmě si užívali jízdu zručnosti, kde se snažili žáci ukázat, jak mistrně ovládají svoje kolo. Překvapivě nám přálo počasí, tak jako každý rok nám s organizací pomohli žáci IX. třídy.

A bohužel (tak jako vždy) došlo k situacím, že někteří žáci (žákyně) naprosto bezdůvodně odmítali svou účast v jinak velice dobře připravené jízdě zručnosti. Za všechny, kteří se nějakým způsobem podíleli na organizaci letošního ročníku OK kolo, věřím, že nabyté vědomosti a dovednosti žáci uplatní v praxi. Takže závěrem velký dík všem organizátorům a spoluorganizátorům a samozřejmě i žákům a jejich rodičům.

Mgr. Zdeněk Ferenz

AKCE, PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE