O hanáckyho kohóta 2013

O hanáckyho kohóta 2013

I letos jsme se zapojili do soutěže ve zpěvu hanáckých lidových písní.

21. ročník regionálního kola v sólovém zpěvu hanáckých lidových písní se konal ve středu s magickým datem 13. 3. 2013 v hudebním sále Domu kultury Kroměříž. V pěti kategoriích soutěžila asi padesátka zpěváčků z celého Kroměřížska a naše škola už pátým rokem patří mezi pravidelné a velmi nadějné účastníky. Reprezentovaly nás 3 soutěžící 2. kategorie (IV. – VI. třída) – členky Zborováčku Ellen Cherynová, Anna Dostálová a Petra Cvoligová. Všechny podaly moc pěkný výkon a ve velké konkurenci se nejlépe vedlo tentokrát Aničce Dostálové, která si vyzpívala 2. místo s postupem do krajského kola v Prostějově (koná se 8. dubna 2013). Ellen si odvezla Čestné uznání. Obě tyto zpěvačky ještě měly připravené dva duety v kategorii 4. (dua), kde jednoznačně porazily ostatní čtyři dvojice a získaly krásné 1. místo. Moc jim gratuluji a děkuji za svědomitou přípravu na tuto soutěž!

Mgr. Jiří Jablunka, vyučující

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE