Měsíc umění

MĚSÍC UMĚNÍ

Jarní krátkodobý celoškolní projekt probíhá především v měsíci březnu, který je mimo jiné znám jako měsíc knihy. V rámci projektu se žáci zapojují do soutěží vyhlašovaných školou – letos např. ŠKOLNÍ HYMNA, literární soutěž NA ZEMI JE MÍSTA DOST, výtvarná soutěž TAK TO VIDÍM JÁ, pěvecká soutěž O HANÁCKYHO KOHOTA nebo RECITAČNÍ SOUTĚŽ, dále dle nabídky i jiných soutěží mimo školu. Uskutečnili jsme několik exkurzí – např. programy v Muzeu Kroměřížska a v Knihovně Kroměřížska. Hlavní součástí je hudebně-vzdělávací pořad ŠKOLA V NAHRÁVACÍM STUDIU, při kterém natočíme videoklip a naši zbrusu novou školní hymnu! Myslíme i na divadlo, a tak kromě předplatného Divadla nejmenšího diváka vyrazí do Zlína i starší žáci, a to na muzikálové představení Řek Zorba. Školní sbory připravují program na květnový koncert a všichni se také těšíme na jubilejní družební setkání se slovenskou ZŠ!

ARCHIV PROJEKTY