Měsíc umění zahájila recitační soutěž

Měsíc umění zahájila recitační soutěž

Školní kolo v recitační soutěži žáků 2. stupně

První březnové pondělí, které bylo zároveň prvním školním dnem po týdenních jarních prázdninách žáků, se proměnilo v umělecké soutěžení. Z třídních kol VI. – IX. třídy vzešlo celkem 14 recitátorů. Ve dvou kategoriích se svým přednesem vystoupily před spolužáky samé dívky. Porota tentokrát pracovala ve složení p. uč. Pavlína Harásková, p. uč. Lenka Sakařová a p. uč. Jiří Jablunka jako předseda poroty. Nejvíce všechny zaujala soutěžící 1. kategorie (VI.-VII. tř.) – sedmačka Sára Čepová s básní I. A. Krylova Bříza a oheň, která získala 1. místo, 2. místo obdržela Monika Zaoralová (VI.) a na třetí příčce skončila Michaela Vargová (VI.).

Ve druhé kategorii (VIII., IX. třída) porota nejlépe vyhodnotila výkon Denisy Zaoralové (IX.), stříbro patřilo Anežce Šmídové (IX.) a pomyslný bronz si odnesla Kristýna Kotásková (VIII.). V regionálním kole soutěže uměleckého přednesu SVÁTEK POEZIE (Kroměříž, 20. 3. 2013) nás budou reprezentovat Sára Čepová, Monika a Denisa Zaoralovy.

Gratulujeme všem umístěným, držíme pěsti třem postupivším. Poděkování za přípravu si zaslouží i ostatní žákyně, v neposlední řadě pak vyučující za přípravu a organizaci soutěže.

Mgr. Jiří Jablunka, garant projektu Měsíc umění

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE