Lyžařský výcvikový kurz žáků ZŠ Zborovice 2024

Lyžařský výcvikový kurz žáků ZŠ Zborovice 2024
Ve dnech 15. – 19. ledna 2024 se žáci 7. – 9. třídy spolu s paní učitelkou Kolářovou, panem učitelem Ferenzem a Gregorem zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu ve Vernířovicích. Ubytování a stravování bylo zajištěno na penzionu Brněnka. Již první odpoledne po obědě a ubytování jsme se seznámili se Skiareálem Vernířovice a započali s lyžařským výcvikem. Žáci byli podle lyžařských dovedností rozděleni do dvou družstev, ve kterých absolvovali celý lyžařský výcvik. Po středečním odpoledním výcviku mohli žáci využít k relaxaci výřivky ve wellness centru v penzionu Brněnka. Při organizaci večerního programu se vystřídaly jednotlivé třídy. Večery byly zpestřeny také odbornými přednáškami a instruktážními videi.

Během lyžařského kurzu všichni zdokonalili své lyžařské dovednosti a zvládli jízdu na vleku. Sněhové podmínky nám po celou dobu pobytu také přály, a tak si lyžařský kurz všichni užili na maximum a budou na něj určitě ještě dlouho vzpomínat.

Mgr. Martina Kolářová

AKCE, PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE