Listopadové myslivecké putování

Listopadové myslivecké putování

V rámci přírodovědného kroužku proběhlo 24.11.2018 myslivecké putování lesem kolem chaty U Zajíčka, kterým nás provedl myslivec pan Novotný, který dochází každý čtvrtek do přírodovědného kroužku při ZŠ Zborovice. Při putování jsme narazili na mnoho pobytových znamení, určovali jsme podle trusu živočichy, navštívili jsme kaliště divokých prasat, kde jsme mohli vidět i malovánky. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí ohledně přikrmování zvěře v zimě, někteří žáci si vyzkoušeli posezení na posedu, na který jsme během putování narazili a v závěru sobotního dopoledne si žáci zkusili odlévat stopy. Jelikož nebylo zrovna příznivé počasí, odlévání stop se nezdařilo. Jen nás trochu mrzelo, že jsme nepotkali žádnou zvěř. Procházka byla velmi příjemná a na jaře si ji chceme zopakovat.
Mgr. Kamila Obdržálková

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE