Kurz OSV – I. třída

KURZ OSV – PUTOVÁNÍ S POHÁDKOU

Ve čtvrtek 6. 9. a v pátek 7. 9. 2018 se 13 žáčků I. třídy zúčastnilo kurzu OSV.

První den se prvňáčci sešli v tělocvičně školy a formou her se mohli přesvědčit o tom, jak moc se znají při hrách s míčem, poznávali se, kdo chybí a poznávali se po hlase. Zkusili si práci ve skupině a zjišťovali, jak dokáží spolupracovat při hledání pohádkových obrázků a skládání puzzle na školním dvoře.

Druhý den žáci trávili část kurzu v tělocvičně, kde si opět formou her zopakovali jména spolužáků a vyzkoušeli si sebeovládání formou her. Celá třída musela spolupracovat při hrách s „padákem“. V parku pak opět ve skupinách stavěli domečky pro skřítky.

Po celou dobu kurzu nám přálo i počasí a všichni byli spokojeni.

Iva Badanková, tř. uč. I. tř

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE