Jarní práce na naší zahradě

Jarní práce na naší zahradě

Jarní práce na naší zahradě jsou už v plném proudu.

V současné době připravujeme sazeničky k výsadbě bylinkového šneka, dokončují se práce na pokusném záhonku – určitě ho v dohledné době využijí především žáci l. stupně k výsevu některých druhů zeleniny.

Pokračují také dokončovací práce na jednotlivých stanovištích, upravují se prostory po zimním období.

Práce je však stále dost pro všechny, kdo jsou ochotni pomoci. Pokud k těmto patříte i vy, rádi se setkáme na sobotních aktivitách. Pozvánku s informacemi pro rodiče obdrželi všichni žáci (a věříme, že ji i předali).

Termíny: sobota 29. března (od 8.oo hodin), sobota 12. dubna (od 8.00 hodin)

Těšíme se na viděnou!

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE