Jarní den otevřených dveří je za námi

Jarní den otevřených dveří je za námi

V první jarní den se otevřely dveře naší školy pro veřejnost…

I když to tak venku nevypadalo, ve škole se konal ve středu 20. března 2013 JARNÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

K vidění byly kromě volného přístupu do výuky výtvarné práce žáků školy na jednotlivých chodbách, projekty žáků z různých předmětů zachycené na připravených panelech a také fotogalerie z posledních akcí naší školy! Ke všemu ve vestibulu vznikla pařížská kavárna CAFE CONCERT z přelomu 19. a 20. století, kde žáci 9. ročníku v čtyřhodinovém vyučovacím bloku probírali v netradičním prostředí i netradiční formou impresionistické umění v hudbě, literatuře i malířství. Kdo přišel na kávu, přesvědčil se sám, že i projektové vyučování má smysl…

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE