Den v ZOO

Den v ZOO

Ve čtvrtek dne 22. září 2022 navštívili žáci 1. a 2. stupně s třídními učiteli Zoologickou zahradu Zlín – Lešná. Ta patří mezi nejnavštěvovanější turistická místa na Moravě.

Po příjezdu do ZOO se žáci rozdělili do skupin a zúčastnili se výukového programu, ve kterém je ošetřovatelé odborně seznámili s vybranými druhy živočichů – děti se dozvěděly zajímavosti ze života tuleňů, tučňáků, velbloudů a závěr programu patřil rejnokům. Žáky obou stupňů zaujala nejvíce nová expozice jaguárů a „zátoka rejnoků“, kde si mohli rejnoky pohladit a nakrmit.

Ve zbývajícím čase si děti mohly prohlédnout okruhy zoologické zahrady, a ty jsou zaměřeny na zvířata čtyř světových kontinentů – na faunu Afriky, Ameriky, Asie a Austrálie. Rovněž si také mohly zakoupit upomínkové předměty.

Za organizátory jsme velmi rádi, že celá akce, kterou sponzorsky zajistil zřizovatel naší školy obec Zborovice, proběhla bez problémů, že se exkurze vydařila a děti si to, i za chladnějšího počasí, v ZOO užily.

Pedagogové 1. a 2. stupně

AKCE, PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE