Advent na radnici a my

Advent na radnici a my

V úterý 17. prosince žáci naší školy z Dětského pěveckého sboru Zborováček spolu s žáky IX. tříd ZŠ Slovan Kroměříž vystoupili se svým vánočním programem na radničním nádvoří v Kroměříži.
Po příjezdu do Kroměříže se sboristé nejdříve rozezpívali a občerstvili v sále ZUŠ. Potom se přesunuli na radniční nádvoří, kde ve dvou blocích zpříjemnili předvánoční čas nejen zaměstnancům města Kroměříže, ale i návštěvníkům jarmarku vánočními písněmi a koledami pod vedením pana učitele Rudolfa Gregora. Mezi jednotlivými vystoupeními si žáci krátili čas velkou sněhovou bitvou.
Odměnou za zpěv jim byl nejen sladký perník od zaměstnanců města Kroměříž, ale především potlesk návštěvníků jarmarku.
Milena Hebnarová

AKCE,PROJEKTY

AKCE

 

PROJEKTY

 

ARCHIV AKCE