Divadelní představení Kašpárek a princezna potěšilo děti ze ZŠ a MŠ Zborovice
Žáci I. – IV. třídy a děti z mateřské školy se dne 21. dubna zúčastnili divadelního představení Kašpárek a princezna od Jiřího Žáčka. Viděli krásné vystoupení Divadla nejen pro děti s herci Evou Hruškovou a Zdeňkem Rohlíčkem.
Pohádka děti zavedla do pekla, kde se omylem ocitla princezna Majdalénka. Král si na pomoc zavolal Kašpárka, který se společně s mládencem Honzou vydal princeznu vysvobodit. Nakonec vše dobře dopadlo a princezna si Honzu vzala za muže.
Představení Divadla nejen pro děti se již stalo pro naši školu krásnou tradicí. Děti se při něm vždy pobaví a zároveň si odnesou i pěkné poučení.
Velké poděkování patří zřizovateli naší školy, který nám i v letošním roce zprostředkoval představení známého pražského divadélka.
Mgr. Helena Krejčířová


