Jak šel čas ve školní družince

Jak šel čas ve školní družince

Na návrat do školy po uvolnění se děti velmi těšily.

Hezkého listopadového počasí jsme využili a vydali se na sběr přírodnin do parku, přírodniny jsme později využili na výzdobu školy.

Začátek prosince proběhl v čertovském duchu. Děti vyráběly andílky a roztomilé čertíky. S napětím jsme poslouchali čertovské pohádky, vytvářeli masky s obličejem čerta. Celou asfaltovou plochu na školním dvoře zdobili nádherní čerti, Mikuláš i andělé.

Podařilo se nám využít, alespoň na jedno odpoledne, krátké sněhové nadílky. Děti si mohly pohrát na sněhu, postavily si sněhuláčky. Škoda jen, že jejich výtvory nevydržely ani do druhého dne.

S blížícím příchodem vánočních svátků, tak jako každý rok, se děti pustily do zdobení vánočního stromečku. Postupně jsme vánočně zdobili naše družinky a prostory školy. Vyráběli jsme přáníčka pro rodiče, poslouchali koledy, sledovali pohádky a povídali si o tradicích a zvycích. Starší děti vyhledávaly recepty na vánoční cukroví a vytvořily hezkou prezentaci.

Marta Koplová, vychovatelka ŠD

 

DRUŽINA

INFORMACE

 

AKCE

 

FORMULÁŘE

 

ARCHIV