Hallowenské odpoledne v družince

Hallowenské odpoledne v družince

Příprava na zábavné halloweenské odpoledne byla tématem několika dní. Tvořili jsme strašidelné lampičky, kostlivce, lebky, kočky a netopýry. Vymýšleli jsme a připravovali soutěže. Došlo i na vydlabávání dýní. Před samotným začátkem akce, která proběhla 1. listopadu v odpoledních hodinách, připravily paní vychovatelky v tělocvičně výzdobu, různé rekvizity a jednotlivá soutěžní stanoviště.

Všechno bylo pečlivě nachystáno a mohli jsme konečně začít. Děti se na akci oblékly do halloweenských kostýmů, a tak se po tělocvičně znenadání pohybovali kostlivci, dýně, čarodějnice, netopýři a jiné zajímavé příšerky. Někteří třeťáci a čtvrťáci se velmi rádi ujali pomoci a asistence u disciplín, kde se plnily různé úkoly. Soutěžilo se například v hodu na cíl, ve srážení plechovek, v házení kroužků. Byl také k dispozici tvořivý koutek a hotový výrobek si každý mohl vystavit na pavoučí síť. Za splněný úkol si děti zasloužily drobnou sladkou odměnu. Proběhla soutěž o nejhezčí masku za každé oddělení družiny. Vychovatelky pečlivě sledovaly strašidla během diskotéky a poté následovalo vyhodnocení. S blížícím se koncem akce proběhlo i společné focení.

Při plnění všech úkolů jsme si užili nejen spoustu legrace, ale i zábavy. Užili jsme si zábavné a příjemné odpoledne. Odměnou za celou tou přípravou byla radost, spokojenost a úsměvy na dětských tvářích. Máme radost, že se akce vydařila a už teď se těšíme na další.

Vychovatelka Marta Koplová

DRUŽINA

INFORMACE

 

AKCE

 

FORMULÁŘE

 

ARCHIV