Halloween party

Kdo by rád neslavil svátek strašidel a duchů Halloween?

Na party jsme se začali s nadšením připravovat již dva týdny předem. V obou odděleních školní družiny vznikali pavouci, netopýři, duchové a různá strašidýlka, kterými jsme později vyzdobili tělocvičnu. Pro vytvoření atmosféry se děti pustily do dlabání dýní, které nás pak hlídaly u vchodu do školy.

V toužebně očekávaný den si děti přinesly kostýmy a posléze se proměnily v upíry, čarodějnice, duchy, kostlivce i dýně a rozpoutaly pravou nefalšovanou Halloween party. Strašidelná výzdoba všechny účastníky této akce přímo motivovala k plnění úkolů v soutěžích a hrách. Nechyběl ani odpočinkový koutek, kde si mohl každý vytvořit dýni z papíru nebo vyluštit halloweenskou křížovku. Bohaté občerstvení přispělo k dobré náladě, stejně jako diskotéka. A dětské úsměvy napovídaly, že se oslava líbila.

Pro velký úspěch podobnou akci v příštím roce určitě zopakujeme.

Marta Koplová, vychovatelka ŠD

DRUŽINA