Aktuální informace – testování od 31. 1. 2022

Aktuální informace – testování od 31. 1. 2022

28 ledna, 2022 aktuality školy 0

Na základě Informací pro školy a školská zařízení zaslaná MŠMT:

od pondělí 31. 1. 2022

  • pokračuje povinné testování ve školách jednou týdně ve stejném režimu jako doposud
  • bude platit výjimka z tohoto testování pro osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u nich doba nařízené izolace a od pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, na jehož základě byla nařízena izolace, neuplynulo více než 30 dnů – NUTNO DOLOŽIT CERTIFIKÁT O PRODĚLANÉ NEMOCI

od úterý 15. 2. 20222

  • se zkracuje platnost očkovacích certifikátů tak, že je platný pouze ten očkovací certifikát, u kterého od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou

Více informací na webu školy – úřední deska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *