Úspěch v krajském kole geologické olympiády

Úspěch v krajském kole geologické olympiády

28 dubna, 2020 aktuality školy 0

Krajské kolo geologické olympiády

 Myslíte, že je možné v tak složité době, která nyní panuje, zúčastnit se nebo dokonce vyhrát v krajském kole olympiády? Tak o tom se nedávno přesvědčil žák 9. třídy naší školy Patrik Števko. Zúčastnil se geologické olympiády, pořádané Masarykovou univerzitou v Brně. Soutěž je určena pro žáky základních i středních škol a soutěží se ve znalostech z geologických disciplín. Krajské soutěži samozřejmě předcházela účast ve školním a pak okresním kole. Obě kola proběhla elektronickou formou ve škole. V okresním kole se Patrik umístil na 1. místě a tím si zajistil postup do krajského kola, které mělo proběhnout v březnu 2020 v Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Krajské kolo se nakonec uskutečnilo 15.dubna 2020 opět elektronickou formou z domova. A jak to všechno dopadlo?

Patrik se sice umístil na krásném 2. místě, ale do celostátního kola nepostupuje. I tak si zaslouží velkou gratulaci, protože příprava ani samotná soutěž nebyla vůbec jednoduchá.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *