KORONAVIRUS – důležité upozornění pro zákonné zástupce

KORONAVIRUS – důležité upozornění pro zákonné zástupce

6 března, 2020 aktuality školy 0

Vážení rodiče,

upozorňujeme na prohlášení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, jenž vyzývá všechna zařízení pro výchovu a vzdělávání na území Zlínského kraje, aby do kolektivů nepřijímaly děti, žáky a studenty škol přijíždějících z regionů s výskytem onemocnění COVID-19 a po návratu je ponechaly po maximální inkubační dobu (tj. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky – omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů.

Pokud Vaše děti pobývaly o jarních prázdninách v regionech s výskytem onemocnění COVID-1 nebo se u dětí projevují jakékoli příznaky virového onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota apod.), ponechejte své děti v domácí karanténě a zároveň informujte vedení školy.

Aktuální informace sledujte na webových stránkách školy na úřední desce.

Další informace:

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *