Výtvarná soutěž – hlasování

Výtvarná soutěž – hlasování

21 října, 2020 aktuality školy 0

Vážení rodiče a příznivci školy,

v září jsme v rámci hodin výtvarné výchovy se žáky 2. stupně zpracovávali téma výtvarné soutěže Rozsviťme ČR každoročně pořádanou Nadačním fondem Impuls, který se věnuje výzkumu a terapii roztroušené sklerózy. Témata letošního ročníku nesla názvy „Dobrodružná pouť víly Puntičky“ a „Pořád jsem to já“. Jedno z těchto témat si mohli žáci zvolit a výtvarně ho zpracovat.

Nyní je možné do 2.11.2020 pro vybraná díla hlasovat stiskem ikonky „dát hlas“ pod každým výtvorem na odkaze: https://nfimpuls.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=376. Díla žáků naší školy je možné podpořit svým hlasem pod čísly 24,25,26,27,28,29,30. V každé kategorii lze udělit hlas libovolnému počtu děl. Podmínkou hlasování je pouze jedno hlasování z každého elektronického zařízení. Po ukončení internetového hlasování budou z každé kategorie k ocenění vybrána tři díla s největším počtem hlasů a jedno dílo vybrané odbornou porotou.

Budeme rádi, když naše žáky svým hlasem podpoříte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *