Vánoční setkání

V naší škole si adventní čas a čekání na Ježíška každoročně zpříjemňujeme tradičním Vánočním jarmarkem. Ten letošní proběhl 4. prosince.
Během odpoledne si návštěvníci mohli vybrat z bohatého programu, který pro ně připravili žáci a zaměstnanci školy. Pro návštěvníky již nebylo novinkou posezení ve školní kavárně. Tady rodiče, prarodiče i všichni ostatní mohli u kávy a čaje ochutnat připravené sladkosti z dílny žáků IX. třídy, některých rodičů i zaměstnanců školy, při tom zhlédnout prezentaci fotografií z akcí školy nebo si zpříjemnit chvíle odpočinku v předvánočním shonu popovídáním s přáteli.
Učebna IX. třídy se proměnila na tvořivou dílnu, ve které si zájemci s paní učitelkou Tomíkovou vyzkoušeli vyrobit skleněné těžítko Sněžítko. Každý si pak svůj výrobek odnesl domů, aby se z něj mohl těšit nebo jím třeba jako vlastnoručně vyrobeným dárkem někomu udělat radost.
V tělocvičně vystoupil školní pěvecký sbor Zborováček složený z žáků naší školy od I. až po IX. třídu. Rodičům i prarodičům se žáci „pochlubili“ známými i méně známými skladbami, které pod vedením pana učitele Gregora nacvičili. Na malém jarmarku ve vestibulu školy si všichni mohli vybrat z pestré nabídky vánočních výrobků žáků, učitelů i rodičů, kteří tak podpořili školu svými výtvory.
Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným za přípravu, návštěvníkům za hojnou účast a s přáním všeho nejlepšího do nového roku se budeme těšit na další společné setkání.