Tříkrálový koncert

V úterý 21. ledna 2020 někteří žáci navštívili klienty a zaměstnance v Domově pro osoby se zdravotním postižením ve Zborovicích, aby jim přinesl kousek radosti svým pásmem písní.
Dětský pěvecký sbor Zborováček složený z žáků od IV. až do IX. třídy zpíval pod vedením pana učitele Rudolfa Gregora, který je doprovázel na klávesy. Zpívaly se jak písně populární, tak se zavzpomínalo i na vánoční svátky koledami. Vybraný repertoár měl velký úspěch. Celý sál zpíval společně se sborem a atmosféra celého vystoupení byla vřelá a veselá. Dokonce jeden účastník Tříkrálového koncertu pod vlivem této atmosféry začal během vystoupení spontánně tančit, což bylo velmi milé.Při vyhlášení posledních tří písní a ukončení koncertu bylo vidět, že je všem účastníkům líto, že tato vydařená akce končí.
Ilona Pribišová